PANELE HEKSAGON

Rację mają Ci, którzy na wypowiedzenie słowa “heksagon” skojarzą je z matematyką, a dokładniej mówiąc z geometrią. Postanowiliśmy nazwać nasz model paneli tapicerowanych pojęciem pochodzącym z “królowej nauk”, gdyż idealnie pasuje do znajdujących się w naszej ofercie produktów.

Heksagon to bowiem figura geometryczna, która jest niemal perfekcyjna. Ten sześciokąt posiada wiele osi symetrii, dzięki czemu kojarzy się z równowagą, ładem oraz porządkiem. Wybierając więc kolekcję z tej kategorii zyskujecie Państwo pewność, że prezentowane materiały świetnie wpiszą się w spokojną aranżację mieszkania.

Piękny wzór oraz walory estetyczne to jedno, właściwości praktyczne to drugie. Posiadane w naszej ofercie panele tapicerowane znakomicie potrafią zamaskować nierówności ścian, które zostają w szczególności uwidoczniane podczas tradycyjnego malowania czy tapetowania. W przeciwieństwie do tych sposobów wykończania mieszkania, charakteryzują się właściwościami dźwiękochłonnymi, co jest w szczególności pożądane w mieszkaniach znajdujących się w blokach.

Aktywne filtry: