Panele tapicerowane

Przedstawiamy najwyższej jakości kolekcje naszych wiodących produktów, jakimi są dekoracyjne panele tapicerowane. Bogata oferta kształtów i wzorów umożliwia dobranie modelu, który wkomponuje się do każdej stylistyki wnętrza. W naszej ofercie dostępne są panele tapicerowane na ścianę w kształcie:

  • standardowych prostokątów,
  • podłużnych prostokątów,
  • jodełki,
  • heksagonów,
  • kół,
  • kwadratów.

KATEGORIE PANELI TAPICEROWANYCH

CLASSIC

LONG

Panele tapicerowane JODEŁKAJODEŁKA

Panele tapicerowane HEKSAGONHEKSAGONY

KOŁA

PŁOTEK

DZIECIĘCE

PANELE NA WYMIAR

DODATKI I PRÓBNIKI

Wszystko o panelach tapicerowanychWSZYSTKO O PANELACH

Aktywne filtry:

rasek.pl

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów oferujemy także dekoracyjne panele ścienne wykonywane na wymiar. Każdy model naszych produktów dostępny jest w pełnej gamie tkanin, które mogą Państwo samodzielnie wybrać w zależności od swoich potrzeb.

Nasze wyroby w standardzie wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej, antyalergicznej pianki oraz wybranej przez Państwa tkaniny. W zależności od potrzeb istnieje także możliwość uzupełnienia ich o dodatkowe dekoracje czy praktyczne elementy w postaci podwójnej pianki, uchwytu montażowego, pikowanych guzików lub otworów na kontakt elektryczny.

Zastosowanie naszych dekoracyjnych paneli naściennych

Panele tapicerowane są fantastycznym rozwiązaniem do każdego wnętrza od salonu, przez przedpokój aż po sypialnię. Dzięki łączeniu roli funkcjonalnej i dekoracyjnej stają się uniwersalnym elementem, który nadaje przestrzeni dodatkowego charakteru i możliwości. Mogą służyć jako wezgłowie do łóżka, ale także wygodne oparcie w korytarzu przy zakładaniu butów czy nawet w restauracji jako naścienny element ławy. Niezależnie od zastosowania nasze tapicerowane produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, którzy szukają rozwiązań zarówno praktycznych, jak i estetycznych.